top of page

Constellation Riga

Mūzikas un izglītības konference

2023. gada 16. septembrī Rīgā notiks interaktīvs mūzikas pasākums, kas savienos mūzikas un izglītības sfēras. Constellation Riga atklāšanas konference notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā, pulcējot mūziķus, pedagogus un citus nozares profesionāļus, lai iedvesmas, sadarbības un zināšanu apmaiņā radītu diskusijas un jaunas idejas par radošo industriju.

Constellation Riga konferences mērķis ir veicināt dziļāku izpratni par saikni starp mūziku un izglītību, veicinot jauniešos lielāku interesi par mūziku un tās radīšanu. Konference veidos platformu pedagogiem, mūzikas entuziastiem un profesionāļiem, kurā apmainīties ar idejām, gūt vērtīgas atziņas un pētīt jaunas pieejas mūzikas radīšanai un izglītībai.

Constellation Riga piedāvās daudzveidīgu saturu paneļdiskusiju, semināru formā. Dienas noslēgumā paredzēti priekšnesumi un meistarklasēs radīto darbu analīze. Mūzikas un izglītības nozares eksperti iepazīstinās ar jaunākajiem pētījumiem, metodēm un labāko praksi, nodrošinot apmeklētājus ar praktiskiem instrumentiem un stratēģijām, lai uzlabotu katra profesionālo pieredzi.

Konference notiks modernajā LNB Ziedoņa zālē, nodrošinot dalībniekiem vidi tālākai sadarbībai. Rīga, kas pazīstama ar savu bagātīgo kultūras mantojumu, ir ideāls fons konferences Constellation Riga norisei.

Constellation Riga ir atvērta mūzikas pedagogiem, pētniekiem, studentiem, mūziķiem un ikvienam, kas aizraujas ar mūziku gan amatiera līmenī, gan profesionāli. Apmeklētāji ne tikai iegūs vērtīgas zināšanas, bet arī veidos jaunas sadarbības, lai veicinātu savas karjeras virzību.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

MĒRĶIS

"Mūsu mērķis ir radīt platformu, kur satiekas mūzika, izglītība un inovācijas," saka konferences organizatore Agnese Rakovska. "Constellation Riga ir iespēja pedagogiem, mūziķiem un nozares līderiem veidot sadarbību un iedvesmoties vienam no otra, tādā veidā paaugstinot vietējos izglītības standartus."

Apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties diskusijās, kuru virstēma ir "Sievietes radošajā industrijā". Dalībnieki varēs apmeklēt interaktīvas darbnīcas.

bottom of page