top of page
Zasa-2707-15.jpg

Zvaigznāja KUBS

“Zvaigznāja kubs” ir radošā platforma, kas visas dienas garumā dod iespēju ikkatram izmēģināt savu talantu.

Bērni, jaunieši, kā arī vecāki un citi interesenti ir aicināti piedalīties dziesmu rakstīšanā, izmēģināt dažādus instrumentus un ielūkoties mūzikas ierakstu studijā. Brīvais mikrofons būs iespēja pirmo reizi uzdrīkstēties un parādīt savu talantu plašākai publikai. Pasākuma centrā - saruna un tikšanās ar īpašo viesi.

Pasākuma “Zvaigznāja kubs” mērķis ir bērnu un jauniešu auditorijai dot ieskatu mūzikas pamatos, piedāvājot diskusijas, meistarklases un brīvo mikrofonu pašizpausmei, lai mūzikā ieinteresētu arī tos, kuriem nav specifiskas izglītības. Ņemot vērā, ka jauniešu auditorijai paredzēto pasākumu skaits ir salīdzinoši mazs, “Zvaigznāja kubs” īpašu uzsvaru liek uz reģionos dzīvojošo jauniešu uzrunāšanu - ticot, ka mūzika ir universālākā no visām valodām, kas vieno visdažādākos cilvēkus.

Draugi

logowall2.png

“Zvaigznāja Kubs”  Ēbelmuižas parkā ir daļa no Rīgas vasaras kultūras programmas, kas top ar Rīgas pašvaldības atbalstu. Vairāk informācijas: kultura.riga.lv un ilguciems.riga.lv, zvaigznajs.lv.

_Vasara_edited.png
_Vasara_edited.png
ilguciems.png
Untitled-4.png

“Zvaigznāja Kubs” Jelgavā, Jēkabpilī un Dobelē tiek realizēts ar Zemgales Reģiona plānošanas Valsts Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts mežu atbalstu.

zpr.png
kkf.png
lvm.png
Untitled design.jpg
bottom of page